Poniżej pokazywana książka należy do tych które chętnie wymienię na inne bardziej mnie interesujące książki. Jeżeli ma Pani/Pan coś ciekawego do zaoferowania - proszę o kontakt przy pomocy tego formularza korespondencyjnego.
Ta książka jest zbędna w mojej bibliotece i zamienię ją chętnie na coś potrzebnego. Mogę ją również sprzedać w którymś z serwisów aukcyjnych.
bibuła To jest miejsce na Twoją kulturalną reklamę
400 x 80 px
odk1093Kafka Ameryka Kydryński Nike Amerika America Americana Stany Zjednoczone USA United States odk1093Ilustracja jest podobizną konkretnego, mojego egzemplarza książki { odk1093 }. Proszę o niewykorzystywanie tej ilustracji bez mojej zgody.

Kafka, Franz: Ameryka.

Wydanie pierwsze po polsku.
Warszawa: Czytelnik 1967.


16 cm, oprawa twarda płótno oryginalna, obwoluta, 426 s. Książka szyta. Stan prawie idealny, jedynie blok tomiku jest przykurzony od góry. Masa egz.: 270 g.
Przełożył Juliusz Kydryński. Powieść ma charakter książki przygodowej. Opowiada historię niewinnego chłopca, przybysza z Europy, którego przypadek rzucił w tętniący życiem, ale obcy i bezwzględny świat "Ameryki", zetknięcie z tym światem to dla niego duże wyzwanie.
Seria z Nike.

Kafka Ameryka Kydryński Nike Amerika America Americana Stany Zjednoczone USA United States odk1093