Poniżej pokazywana książka należy do tych które chętnie wymienię na inne bardziej mnie interesujące książki. Jeżeli ma Pani/Pan coś ciekawego do zaoferowania - proszę o kontakt przy pomocy tego formularza korespondencyjnego.
Ta książka jest zbędna w mojej bibliotece i zamienię ją chętnie na coś potrzebnego. Mogę ją również sprzedać w którymś z serwisów aukcyjnych. Paypal.com
bibuła To jest miejsce na Twoją kulturalną reklamę
400 x 80 px
odg4099 /Rodziewiczówna Marja Rodziewicz Maria Niedobitowski z granicznego bastjonu bastionu Czerper Concordia 8810252 odg4099Ilustracja jest podobizną konkretnego, mojego egzemplarza książki { odg4099 }. Proszę o niewykorzystywanie tej ilustracji bez mojej zgody.

Rodziewiczówna, Marja: Niedobitowski z granicznego bastjonu.

Wydanie pierwsze.
Lwów - Poznań: Wydawnictwo Polskie 1926.


21 cm, oprawa kartonowa oryginalna, 173,[3] s. Książka szyta, ale oszczędnie jak broszury w tych latach. Stan wewnątrz bardzo dobry, w kilku miejscach widoczne ślady czytania, okładka przednia posiada tylko kilka minimalnych plamek, tylna biała jest przybrudzona, grzbiet ma dość mocno otarte krawędzie. Egzemplarz nieobcięty, dobrze nadaje się do oprawy. Na karcie tytułowej dawny podpis własnościowy: Anna Orzechowska. Masa egz.: 230 g.
Okładkę rysował Czerper. Drukarnia Concordia, Poznań.
Pierwsze wydanie, następnie ukazało się dopiero po sześćdziesięciu pięciu latach.
OCLC: 8810252.

Rodziewiczówna Marja Rodziewicz Maria Niedobitowski z granicznego bastjonu bastionu Czerper Concordia 8810252 odg4099