Ta książka jest zbędna w mojej bibliotece i zamienię ją chętnie na coś potrzebnego. Mogę ją również sprzedać w którymś z serwisów aukcyjnych.
Paypal.com
Poniżej pokazywana książka należy do tych które chętnie wymienię na inne bardziej mnie interesujące książki. Jeżeli ma Pani/Pan coś ciekawego do zaoferowania - proszę o kontakt przy pomocy tego formularza korespondencyjnego.
Rzetelność w kontaktach bibliofilsko - wymiennych z mojej strony gwarantują dotychczasowe oceny i komentarze poprzednich klientów:
odg4047Grun Muzeum Historii Miasta Łodzi Szram Karolczak Humor rysunkowy rysunek Lodz drawing humour
 odg4047 

Grun, Andrzej: Fryzury albo Gejsza na biegunach!.

[Wydanie pierwsze. First edition].
B.m. [Łódź]: Muzeum Historii Miasta Łodzi. Galeria Łódzka 1986.

19 cm, oprawa kartonowa oryginalna, obwoluta, [18],204,[24] s. PB. Fine in Fine jacket. Stan idealny, książka jak nowa. Masa egz.: 480 g.
Wstępy napisali Antoni Szram, Andrzej Karolczak. Tytuł równoległy po francusku: "Les coiffures ou la Geisha a bascules". Tekst polski i francuski.
Humor rysunkowy.
Andrzej Grun urodził się 30.08.1939 r. w Łucku na Wołyniu. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Gdańsku. Uprawia twórczość w dziedzinie malarstwa, grafiki artystycznej i użytkowej, scenografii teatralnej. Zajmuje się równolegle dziennikarstwem, publicystyką kulturalną i krytyką artystyczną w prasie i telewizji, grafiką prasową i rysunkiem satyryczno-humorystycznym. Ma w swoim dorobku 30 wystaw indywidualnych. Wystawiał swoje prace m. in. w Kanadzie, Jugosławii, we Włoszech, Anglii, Bułgorii, Finlandii, Szwecji, na Kubie, w Grecji, Japonii, Brazylii.

 

 

 
Grun Muzeum Historii Miasta Łodzi Szram Karolczak Humor rysunkowy rysunek Lodz drawing humour odg4047
Napisz e-mail w sprawie tej książki
albo przez formularz kontaktowy
Poprawny CSS!Valid XHTML 1.0 Strict