Poniżej pokazywana książka należy do tych które chętnie wymienię na inne bardziej mnie interesujące książki. Jeżeli ma Pani/Pan coś ciekawego do zaoferowania - proszę o kontakt przy pomocy tego formularza korespondencyjnego.
Ta książka jest zbędna w mojej bibliotece i zamienię ją chętnie na coś potrzebnego. Mogę ją również sprzedać w którymś z serwisów aukcyjnych.
bibuła To jest miejsce na Twoją kulturalną reklamę
400 x 80 px
odg4028Wnuk Lipiński Lipinski Edmund Wir pamięci pamieci polityczna i antyutopia zarazem totalitaryzm polityka manipulacja ogłupianie propaganda odg4028Ilustracja jest podobizną konkretnego, mojego egzemplarza książki { odg4028 }. Proszę o niewykorzystywanie tej ilustracji bez mojej zgody.

Wnuk-Lipiński, Edmund: Wir pamięci.

Wydanie drugie.
Katowice: Krajowa Agencja Wydawnicza 1988. ISBN 8303026119.


17 cm, okładka kartonowa oryginalna, 255,[1] s. Stan idealny. Masa egz.: 170 g.
Kryminał, powieść sensacyjno-polityczna i antyutopia zarazem. Opowieść o żyjących w totalitarnym zniewoleniu mieszkańcach Apostezjonu. Pokazuje, do czego doprowadzić muszą/mogą wszelkie próby eksperymentowania na żywej tkance społecznej, demaskuje mechanizmy manipulacji i ogłupiania propagandą.
Wnuk Lipiński Lipinski Edmund Wir pamięci pamieci polityczna i antyutopia zarazem totalitaryzm polityka manipulacja ogłupianie propaganda odg4028