Poniżej pokazywana książka należy do tych które chętnie wymienię na inne bardziej mnie interesujące książki. Jeżeli ma Pani/Pan coś ciekawego do zaoferowania - proszę o kontakt przy pomocy tego formularza korespondencyjnego.
Ta książka jest zbędna w mojej bibliotece i zamienię ją chętnie na coś potrzebnego. Mogę ją również sprzedać w którymś z serwisów aukcyjnych.
bibuła To jest miejsce na Twoją kulturalną reklamę
400 x 80 px
odg2020Piechal Marian poezja poeta Ogień i popiół Stanisław Kaszyński Henryk Pustkowski Jerzy Poradecki Ogien i popiol  odg2020Ilustracja jest podobizną konkretnego, mojego egzemplarza książki { odg2020 }. Proszę o niewykorzystywanie tej ilustracji bez mojej zgody.

Piechal, Marian: Ogień i popiół [poezje].

Wydanie pierwsze.
Łódź: Wydawnictwo Łódzkie 1976.


24 x 15 cm, oprawa oryginalna, 57,[3] s. Stan wewnątrz idealny, papier okładki wykonany z papieru czerpanego jest częściowo przyżółknięty na świetle, u dołu s. przedtytułowej dedykacja ołówkiej autorki projektu graficznego. Masa egz.: 180 g.
Posłowie napisali: Stanisław Kaszyński, Henryk Pustkowski. Opracowanie przypisów: Jerzy Poradecki.
Wydanie bibliofilskie na kredowym papierze, okładka z czerpanego grubego papieru, projekt okładki i karty tytułowej: Hanna Stańska.
Jej dekacja jest umieszczona w dole strony tytułowej. Brzmi ona: Adzie i Wiktorowi - jedyną "moją" bibliofilską książkę z 1976 r. Hanka 21 XI.76 /imieniny Janusza/.
Biblioteka Ossolineum ; zobacz w encyklopedii.

Piechal Marian poezja poeta Ogień i popiół Stanisław Kaszyński Henryk Pustkowski Jerzy Poradecki Ogien i popiol odg2020