Poniżej pokazywana książka należy do tych które chętnie wymienię na inne bardziej mnie interesujące książki. Jeżeli ma Pani/Pan coś ciekawego do zaoferowania - proszę o kontakt przy pomocy tego formularza korespondencyjnego.
Ta książka jest zbędna w mojej bibliotece i zamienię ją chętnie na coś potrzebnego. Mogę ją również sprzedać w którymś z serwisów aukcyjnych.
bibuła To jest miejsce na Twoją kulturalną reklamę
400 x 80 px
odd1055Siemionow Semenov Brylanty dla dyktatury proletariatu Zatorska Юлиан Семенович Семенов Бриллианты для диктатуры пролетариата odd1055Ilustracja jest podobizną konkretnego, mojego egzemplarza książki { odd1055 }. Proszę o niewykorzystywanie tej ilustracji bez mojej zgody.

Siemionow, Julian: Brylanty dla dyktatury proletariatu.

Wydanie pierwsze.
Warszawa: Książka i Wiedza 1975.


20 cm, oprawa kartonowa oryginalna, 347,[5] s. Stan wewnątrz idealny, karton okładki jest nieco przykurzony i przyżółcony w okolicach grzbietu. Masa egz.: 320 g.
Tłumaczenie [z rosyjskiego] Helena Zatorska.
Юлиан Семенович Семенов: Бриллианты для диктатуры пролетариата.
Akcja tej powieści osnuta jest wokół sensacyjnej sprawy kosztowności które Republika Sowiecka odziedziczyła po starej Rosji. Walkę o brylanty oparta jest na realistycznie zarysowanym tle historycznym w oparciu o materiały archiwalne, dekrety, tajne informacje, zarządzenia i decyzje polityków.

Siemionow Semenov Brylanty dla dyktatury proletariatu Zatorska Юлиан Семенович Семенов Бриллианты для диктатуры пролетариата odd1055