" Wajda; Bojarska: Przedwiośnie. Studio Filmowe Perspektywa 1991 - ncs1009
  Poniżej pokazywana książka należy do tych które chętnie wymienię na inne bardziej mnie interesujące książki. Jeżeli ma Pani/Pan coś ciekawego do zaoferowania - proszę o kontakt przy pomocy tego formularza korespondencyjnego.
Ta książka jest zbędna w mojej bibliotece i zamienię ją chętnie na coś potrzebnego. Mogę ją również sprzedać w którymś z serwisów aukcyjnych. Paypal.com
bibuła To jest miejsce na Twoją kulturalną reklamę
400 x 80 px
ncs1009 /Żeromski Bojarska Przedwiośnie Wajda Andrzej scenariusz filmowy scenariusz Zeromski Przedwiosnie film ncs1009Ilustracja jest podobizną konkretnego, mojego egzemplarza książki { ncs1009 }. Proszę o niewykorzystywanie tej ilustracji bez mojej zgody.

Wajda, Andrzej; Bojarska, Anna: Przedwiośnie.

Warszawa: Studio Filmowe "Perspektywa" sierpień 1991.

29 cm, oprawa oryginalna w skoroszyt, 116 k., ksero z maszynopisu, jak opublikowano. Stan prawie idealny. Masa egz.: 680 g.
Scenariusz filmowy według powieści Stefana Żeromskiego. Film według tego scenariusza nigdy nie został zrealizowany o czym Andrzej Wajda wielokrotnie pisał.
Nie jest to kopia ksero, lecz scenariusz w formie, w jakiej był w 1991 r. w niewielkim stopniu wśród zainteresowanych rozpowszechniony.

Żeromski Bojarska Przedwiośnie Wajda Andrzej scenariusz filmowy scenariusz Zeromski Przedwiosnie film ncs1009 
"