Poniżej pokazywana książka należy do tych które chętnie wymienię na inne bardziej mnie interesujące książki. Jeżeli ma Pani/Pan coś ciekawego do zaoferowania - proszę o kontakt przy pomocy tego formularza korespondencyjnego.
Ta książka jest zbędna w mojej bibliotece i zamienię ją chętnie na coś potrzebnego. Mogę ją również sprzedać w którymś z serwisów aukcyjnych.
bibuła To jest miejsce na Twoją kulturalną reklamę
400 x 80 px
nar0160Warzok Na rozdrożach z Rodłem Na rozdrozach z Rodlem Germanizacja pamiętniki pamiętnik Śląsk Slask Silesia Schlesien historia Memoirs Wspomnienia Biografia Biography Niemcy Germany German Okupacja Occupation Faszyzm Fascism Nazi Nazism nar0160Ilustracja jest podobizną konkretnego, mojego egzemplarza książki { nar0160 }. Proszę o niewykorzystywanie tej ilustracji bez mojej zgody.

Warzok, Adolf: Na rozdrożach z "Rodłem".

Wydanie pierwsze.
Kraków: Harcerska Oficyna Wydawnicza listopad 1987.


21 cm, oprawa kartonowa oryginalna, 128 s., druk offsetowy z maszynopisu. Stan praktycznie idealny, jak wydano. Na stronie tytułowej autograf autora. Masa egz.: 160 g.
Druk: Zakład Poligraficzny SSP "Żaczek".
Na stronie tytułowej autograf autora pokazany poniżej. Autograf datowany jest: Opole, 21.III.[19]90.
Śląskie i wojenne wspomnienia autora.
nar0160

Warzok Na rozdrożach z Rodłem Na rozdrozach z Rodlem Germanizacja pamiętniki pamiętnik Śląsk Slask Silesia Schlesien historia Memoirs Wspomnienia Biografia Biography Niemcy Germany German Okupacja Occupation Faszyzm Fascism Nazi Nazism nar0160